ide Legal ide legal ide legal
  english ide Digital polish
ide legal
ide legal
 
ide legal

Kupno

 1. Skontaktuj się ze swoim prawnikiem niezwłocznie po znalezieniu nieruchomości, którą jesteś zainteresowany
  Twój prawnik przeprowadzi caly proces negocjacji i zlozy oferte w twoim imieniu. Jezeli mozesz dzialac szybko, twój prawnik moze byc w stanie wynegocjowac cene zanim inni kupujacy zarejestruja swoje zainteresowanie nieruchomoscia.

 2. Twój prawnik powiadomi agenta osoby sprzedającej, że jesteś zainteresowany nieruchomością
  Agent osoby sprzedającej prawdopodobnie zaczeka na wpłynięcie kilku zgłoszeń zainteresowanych osób przed wyznaczeniem daty końcowej ich składania. To pozwoli wam na zorganizowanie finansowania i sprawdzenie stanu technicznego nieruchomości. Niekiedy sprzedający może rozpocząć z tobą negocjacje lub zaakceptować twoją ofertę zaraz po jej złożeniu.

 3. Data końcowa składania ofert zostanie wyznaczona przez sprzedającego
  Wszyscy kupujący zostaną poinformowani o dacie i godzinie, do kiedy oferty muszą być złożone. Twój prawnik złoży ofertę tylko, kiedy zostanie przez ciebie poinstruowany.

 4. Oferta będzie zaakceptowana przez sprzedającego
  Oferta z największą oferowaną kwotą jest przeważnie wybierana przez sprzedającego, ale ma on prawo do wyboru każdej z ofert. Niedługo po otwarciu ofert dowiesz się czy twoja oferta została wybrana. Jeżeli twoja oferta została wybrana, prawnik sprzedającego będzie negocjował, aby osiągnąć porozumienie, co do wszystkich warunków umowy sprzedaży. Po dojściu do porozumienia stron, kontrakt ( lub ‘missives’) może dojść do skutku, jako umowa wiążąca pomiędzy kupującym a sprzedającym.

 5. Pomiędzy fazą składania ofert a dniem otrzymaniem aktu własności
  Twój prawnik podejmie się w tym czasie zadań takich jak: sprawdzenie tytułów własności, sprawdzenie dopełnienia wszystkich warunków umowy, przygotowanie umowy własności, przygotowanie dokumentacji związanej z kredytem mieszkaniowym, rozmowami z firmą udzielającą kredytu dotyczącymi przelewu funduszy i wszystkimi innymi sprawami związanymi z kupnem.

 6. Otrzymanie kluczy!
  W określonym dniu, ustalona suma będzie przesłana przez twojego prawnika do prawnika osoby sprzedającej w zamian za tytuły własności i klucze do nieruchomości. Twój prawnik zaaranżuje rejestracji nieruchomości w twoim imieniu.

Sprzedaż

 1. Pierwsze kroki
  Po wyjaśnieniu naszych warunków działania i przedstawieniu pisemnej oferty z kosztami i opłatami, zaaranżujemy wycenę twojego domu i oszacujemy jego realistyczną cenę rynkową.

 2. Przygotowania warunków sprzedaży
  Wizyta Menadżera Nieruchomości w twoim domu będzie zaplanowana w celu przygotowania szczegółów sprzedaży.

 3. Tytuł własności
  Tytuł własności nieruchomości będzie uzyskany od twojego obecnego kredytodawcy.

 4. Gwarancje, listy i pozwolenia na budowę/przebudowę
  Sprawdzamy dostępność wszelkich Gwarancji związanych z budynkiem, Listów i pozwoleń na budowę/przebudowę.

 5. Proces sprzedaży
  Doradzamy o ostatecznych detalach składania ofert, ofertach, dniu zmiany właściciela nieruchomości i negocjujemy w twoim imieniu z przedstawicielem kupującego aż do zawarcia umowy.

 6. Rozeznanie
  Zbierzemy raporty dotyczące nieruchomości.

 7. Zamknięcie sprzedaży
  Doprowadzimy proces sprzedaży do końca, przekażemy klucze kupującemu I spłacimy istniejącą pożyczkę.

© ide legal 2008 Wszystkie Prawa Zastrzezone.